Піноблоки — це легкий пористий бетон, який отримують в результаті твердіння розчину, складовими частинами якого є цемент, пісок і вода, а також піна. Пінобетон створюється шляхом рівномірного розподілення пузирьків повітря по всій масі бетону.
Пінобетон являється майже не старіючим і практично вічним матеріалом, не підвергнутий під дію часу, не гниє, володіє міцністю каменю. Підвищена міцність на зжим дозволяє використовувати при будівництві вироби з меншою об'ємною вагою, що ще більше збільшує термічну протидію стіни.
Завдяки високій термічній протидії, будівлі із пінобетону здатні акумулювати тепло, що при експлуатації дозволяє знизити витрати на опалення на 20-30%. Пінобетон знижує втрати тепла зимою, не боїться вологості, дозволяє уникнути занадто високих температур літом і регулювати вологість повітря в кімнаті шляхом накопичування та віддачі вологи, тим самим забезпечуючи створення благоприємного мікроклімату (Мікроклімат дерев'яного будинку).
Невелика густина, а відповідно і легкість пінобетону, великі розміри блоків у порівняні з цеглою дозволяють в декілька раз збільшити швидкість кладки. Простота кладки досягається високою точністю лінійних розмірів.
Пінобетон володіє відносно високою здатністю до поглинання звуку. В будівлях з ніздрюватого бетону досягаються діючі вимоги по звукоізоляції.
При експлуатації пінобетон не виділяє токсичних речовин і по своїй екологічності поступається тільки дереву.
Для прикладу:
коефіцієнт екологічності ніздрюватого бетону - 2;
дерева - 1;
цегли - 10;
керамзитових блоків - 20.
Висока геометрична точність розмірів дозволяє виконати кладку блоків на клей, уникнути "містків холоду" в стіні і значно зменшити товщину внутрішньої і зовнішньої штукатурки. Вага пінобетону менша від 10% до 87% в порівнянні зі стандартним тяжким бетоном. Значне зниження ваги приводить до значної економії на фундаментах. Будівництво стінових блоків із пінобетону дозволяє будувати значні по своєму об'єму конструкції в стислі терміни.
Вироби із пінобетону надійно захищають від поширення пожару і відповідають першій категорії вогнестійкості.
При порівняні пінобетону з іншими матеріалами потрібно враховувати, що:
Пінобетон недорогий, економічний, міцний, екологічно чистий, біологічно комфортний матеріал, по якості більш близький до дерева, але не горить і довговічний. Пінобетон вміщує в собі переваги каменя і дерева: міцність, легкість, обробність.
Газобетон (Газоблоки) - це автоклавні піноблоки, тобто пінобетон, який пройшовши автоклав повністю набирає свою міцність і характеристики. Виділяється газобетон вищими технічними характеристиками, чим пінобетон, при однаковій щільності і масі.
Основними компонентами цього матеріалу є: алюмінієва пудра, кварцовий пісок і вапно. В результаті маса з багатьох компонентів заливається в стальну форму, де проходить сходження бетонного "тіста", і після первинного затвердіння розрізається стальними волокнами на блоки, плити і панелі. Після цього вироби піддаються закалці паром в автоклаві, де вони набувають необхідну жорсткість.
В той самий час, газобетон добре піддається обробці найпростішими інструментами: ріжеться, сверлиться, стругається. В нього легко забиваються цвяхи, скоби і т.п.
Вологостійкий Не ржавіє Не горить Не гниє
Газобетон - це матеріал з унікальними властивостями. В ньому поєднались кращі якості двох самих древніх матеріалів: каменя і дерева. Газобетон задовольняє всім вимогам екологів, так як не містить ніяких шкідливих для здоров'я людини компонентів, а також не виділяє в навколишнє середовище гази та пилюку. По показникам вогнестійкості і звукоізоляції він займає серед стінових матеріалів лідируючі позиції. Цей матеріал вогнестійкий, міцний, не старіє, крім того, газобетон вологостійкий і не гниє. За рахунок поглинання і віддачі вологи ніздрюватий газобетон підтримує постійну вологість повітря всередині приміщення. А повітряні комірки, займаючи до 80% матеріалу, забезпечують йому високу теплоізоляційну здатність, що сприяє зниженню витрат на опалення на 25-30% і відмові від застосування будь-яких додаткових теплоізоляційних матеріалів. По теплопровідності газобетонні блоки стандартної товщини (300 мм) еквівалентні 580-міліметровій цегляній кладці. Термічна протидія ніздрюватого бетону в 3 рази вища, чим із глиняної цегли, і в 8 разів вища, чим з тяжкого бетону.
Досить будувати мрії про майбутнє будинку, давайте будувати краще будинок з піно / газооблока!
Як тільки в нас виникає завдання, купити якісний піноблок або газоблок, ми за звичаєм починаємо користуватися послугами різних інтернет пошукачів. "Піноблоки, газоблоки купити в Києві Україні, піноблок придбати за низькою ціною, купити піноблоки з доставкою по всій Україні, газоблоки продаж, ціна" - скільки всього пропонує нам інтернет пошук, починають розбігатися очі від кількості пропозицій на українському ринку. Але стоп, адже головне "не кількість, а якість", згадуємо відоме крилатий вислів.
Давайте докладніше розглянемо переваги піноблоку і газоблоку, як будівельного матеріалу. У наш час купити або замовити піноблок і газоблок (газобетон) для будівництва є великою перевагою, оскільки якісний піноблок і газоблок це ефективний, сучасний екологічно-чистий при будівництві матеріал, головне це скористатися при купівлі якісним сервісом і зробити співпрацю з професіоналами. Ким і є українська компанія "ПОКРОВ". Ми володіємо широким асортиментом будівельних матеріалів, і пропонуємо швидко і зручно купити піноблок і газобетон за низькою ціною в Києві. Ви також можете порівняти ціни і переконатися в доступності матеріалів. Якщо ви знаходитесь в областях України, то легко і без турбот можете замовити газобетон, піноблок з доставкою по Україні не виходячи з дому.