Яка цегла для чого?
       За призначенням цегла керамічна ділиться на керамічна рядова (в народі - будівельна) і лицьова (облицювальна, фасадна). Зазвичай рядову цеглу використовують для внутрішніх рядів кладки чи для зовнішніх з подальшою штукатуркою.
Цегла лицьова - одного кольору, має 2 гладкі поверхні. Його, як виходить з назви, використовують  для лицювання стін.
Якою буває цегла? За складом і способом виготовлення цегла ділиться на 3 групи - керамічна і силікатна, гіперпресована. Цегла керамічна отримується шляхом випічки глини та її сумішей. Цегла силікатна  - складається на 90% з піску, 10% вапна і невеликої кількості добавок. Суміш відправляють в автоклав, а не в пічку для випічки, як в випадку з керамічною цеглою. Продажа цегли.
Кирпич рядовой                        Рядовой пустотелый                    Кирпич облицовочный


Зовнішній вигляд
   У звичайної цегли *розумні* розміри 250х120х65 мм. Будівельнику зручно брати цеглину однією рукою. В довжину вкладається 2 цеглини по ширині, плюс сантиметр на шов. А от товщина може розрізнятися. Випускається так звана одинарна цегла - товщиною 65 мм. и потовщена чи полуторна - товщиною 88 мм. Є також подвійна  250х120х138 мм, та інших розмірів. Потовщена цегла економить витрати розчинів і час будівництва.

Одинарна і потовщена цегла    

У будівельників існує таке поняття - умовна цегла. Це цегла, переведена в одинарний розмір. Щоб перевести абсолютну кількість потовщеної цегли в умовну потрібно помножити її на коефіцієнт 1,354, так як товщина одинарної в 1,354 рази менша, чим в потовщеної.


Пустотність цегли
       За наявністю пустот в тілі цегла ділиться на -  пустотіла і повнотіла

Чим більше в цеглі пустот, тим тепліша цегла. Виходить, що при використані пустотілої цегли стіни можна зробити меншої товщини. Пустотіла цегла - це менша вага і в результаті менша нагрузка на фундамент. Це його перевага! Але є й нюанси: при не якісній кладці пустоти такої цегли  можуть забиватися розчинами і вона стане  більш холодною. Щоби цього уникнути, не можна використовувати занадто рідкі розчини.
Повнотілою вважається цегла, у якої кількість пустот не перевищує 13%. Така цегла використовується для кладки зовнішніх стін підвалів (фундаментів).

Технічні характеристики

   Міцність. Марка
Міцність - основна характеристика цегли - здатність протидіяти внутрішнім напругам і деформаціям не знищуючись. Марка - це показник міцності, позначається *М* з цифровим значенням. Цифри відображають, яку нагрузку на 1 кв. см може витримати цегла. Наприклад, марка 100 (М100) означає, що цегла гарантовано витримає напругу в 100 кг на 1 кв.см.

   Морозостійкість
Морозостійкість - здатність матеріалу витримувати поперемінне замерзання і відтаєння в водонасиченому стані. Морозостійкість (позначається Мрз чи F) вимірюється в циклах.

Добре коли цегли багато, а ще краще, коли багато якісної цегли

                Настав той момент, коли ви вже точно визначили, для себе з яких матеріалів буде відбуватися будівництво вашого об'єкта. І якщо ваш вибір зупинився на такому чудовому будівельному матеріалі як цегла, то перша думка, яка промайне у вашій голові - а де і як можна швидше купити або замовити якісну цеглу в Києві чи в областях Україні за чудовою ціною. Перш за все, ми схвалюємо ваш вибір, адже цегла - це універсальний будівельний матеріал, і якщо ви збираєтеся її купити, то треба підходити до цього питання ґрунтовно, вибираючи тільки перевірені часом компанії з продажу цегли.

                На хвилинку згадаймо радянські часи, коли для будівництва цегляного будинку, кожна цеглинка діставалася по *знайомству*.
Сьогодні купити цеглу в Києві не є проблемою, оскільки це ідеальний будівельний матеріал, який забезпечить вашому майбутньому об'єкту міцність і довговічність. У Києві, велика кількість компаній пропонує в своєму асортименті купити цеглу - надійно, якісно, дешево, тут головне довіритися професіоналам, які й проконсультують уважно і нададуть в своєму асортименті якісні будівельні матеріали за низькою ціною.

                Компанія ПОКРОВ із задоволенням допоможе кожному, хто сумнівається, або, хто зіткнувся з питанням - як і де, купити якісну цеглу в Києві та в областях Україні за низькою ціною від виробника.


Інформація по кладці цегли
Мебель из дерева
Стоительство
Стройматериалы
Язык пользователя
Строительные кирпичи
Лицевой кирпич
Кирпич строительный
Облицовочный кирпич

Яндекс.Погода
Купить рядовой кирпич
Купить рядовой кирпич

Цегла. Продажа цегли оптом

Компания «Покров» - Ваш гид в строительстве ремонте и меблированию под ключ!
Мебель для бара Курсы

Статьи

Бани/Сауны

   Контакты:

          (044)229-81-80
          (068)81-28-400
          

     office@pokrov.com.ua
   
    г. Киев, пр-т. Победы 9