Будматеріали

Язык пользователя
Про нас                                                                 
   Компанія  «ПОКРОВ»  - комплексні поставки будівельних матеріалів для організацій та приватних клієнтів в Київ та область. Основна продукція постачання (цегла марки 75, М 100, м 125, цегла силікатна М 150, м-200, та ін., піноблоки  D600-D800):  • Цегла лицьова та будівельна вітчизняних виробників (червона, персик, жовта та інші);
  • Цегла керамічна і силікатна (біла, червона, та ін.);
  • Брус, дошка обрізна, не обрізна, та інші пиломатеріали;
  • Піноблоки (пінобетон) стінові та перестіночні;    
  • Газобетонні блоки (газобетон) каркасно-теплоізоляційні (автоклавні піноблоки заводів Харків, Куп'янськ, Обухів).
  • Утеплювачі (пінопласт, мінеральна вата, екструдер);
При комплесних замовленнях також пропонуємо оптові поставки:
  • Цемент м-400, м500;
  • Бетон, залізобетонні вироби (ЗБВ);
  • Пісок річковий та кар'єрний
Ми пропонуємо Вам найти в нашому обличчі  надійного постачальника будівельних матеріалів за цінами виробників. Наша продуктивна співпраця з  заводами-виробниками,  та їх представництвами, дає Вам в кінцевому розрахунку дійсно низькі ціни на цегла, піноблоки (пінобетон), газоблоки (газобетон) та інші матеріали. В залежності від Ваших потреб:  кількості продукції та місця її доставки, в нас діє гнучка цінова політика.

                   Стратегія розвитку нашої компанії орієнтована на якісне розширення асортименту продукції, задовольняючої сучасним вимогам споживачів. Індивідуальний підхід  до кожного покупця дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці. Якщо Ви станете нашим постійним клієнтом Ви можете розраховувати на максимально вигідні умови покупки наших товарів, отримавши додаткові знижки.

   Завдяки розширенню нашої  компанії шляхом входження фабрика меблів, ми раді Вам запропонувати меблі натуральне дерево під замовлення. Мебельна фабрика «Покров» зарекомендувала себе як якісний виробник меблель дерево з 1992 року. Виробництво розміщено на території екологічно чистих дубових та соснових лісів Черкаської області. Це і дає можливість виробляти високоякісні меблі з натурального дерева під індивідуальний проект з екологічно чистих матеріалів.   

                 Про нас для Вас

Не залежно від того, хто Ви, людина яка планує побудувати затишний будиночок своєї мрії, або велика організація, з реалізації масштабних проектів, ми дуже раді Вас вітати на нашому сайті, який представляє компанію «ПОКРОВ».

                 Перш за все, невелике резюме про нас:

Наша мета: комплексна поставка найширшого асортименту будівельних матеріалів, які відповідають найвищим стандартам якості на сьогоднішній день.
Наша зацікавленість: Доставити задоволення і заслужити дружбу і довіру у співпраці з Вами.
Наші переваги: Зберегти ваш час і витрати, надавши найнижчі ціни на будівельні матеріали та швидку доставку по Києву і всій Україні.


Кожен з нас стикається з тим, що потрібно знайти будівельний матеріал в короткі терміни і за найнижчою ціною. І для кожного хто залучений в процес знайти якісні будівельні матеріали в Києві або по всій Україні за найнижчою ціною - це є справжнісінькою важкою роботою, яка забирає час.

Компанія «ПОКРОВ» пропонує всім, хто хоче купити / замовити по Києву і по областях Україні будівельні матеріали найвищої якості і відомих виробників, будь то бетон, цегла, піноблок, газоблок, збв і багато інших будівельних матеріалів, не займати себе цією важкою роботою пошуків і порівнянь, а довіритися професіоналам «ПОКРОВ».

   Мапа сайту
Мебель из дерева
Стоительство
Стройматериалы


Мебель для бара Курсы
Яндекс.Погода

Піноблоки. Продажа піноблоків. Цегла

Компания «Покров» - Ваш гид в строительстве ремонте и меблированию под ключ!

Статьи

Бани/Сауны

   Контакты:

          (044)229-81-80
          (068)81-28-400
          

     office@pokrov.com.ua
   
    г. Киев, пр-т. Победы 9