Піноблоки, газоблоки (газобетонні блоки)

   Піноблоки — це легкий пористий бетон, який отримують в результаті твердіння розчину, складовими частинами якого є цемент, пісок і вода, а також піна. Пінобетон створюється шляхом рівномірного розподілення пузирьків повітря по всій масі бетону.

   Пінобетон являється майже не старіючим і практично вічним матеріалом, не підвергнутий під дію часу, не гниє, володіє міцністю каменю. Підвищена міцність на зжим дозволяє використовувати при будівництві вироби з меншою об'ємною вагою, що ще більше збільшує термічну протидію стіни.

   Завдяки високій термічній протидії, будівлі із пінобетону здатні акумулювати тепло, що при експлуатації дозволяє знизити витрати на опалення на 20-30%. Пінобетон знижує втрати тепла зимою, не боїться вологості, дозволяє уникнути занадто високих температур літом і регулювати вологість повітря в кімнаті шляхом накопичування та віддачі вологи, тим самим забезпечуючи створення благоприємного мікроклімату (Мікроклімат дерев'яного будинку).

   Невелика густина, а відповідно і легкість пінобетону, великі розміри блоків у порівняні з цеглою дозволяють в декілька раз збільшити швидкість кладки. Простота кладки досягається високою точністю лінійних розмірів.
Пінобетон володіє відносно високою здатністю до поглинання звуку. В будівлях з ніздрюватого бетону досягаються діючі вимоги по звукоізоляції.

   При експлуатації пінобетон не виділяє токсичних речовин і по своїй екологічності поступається тільки дереву.
   Для прикладу:
коефіцієнт екологічності ніздрюватого бетону - 2;
дерева - 1;
цегли - 10;
керамзитових блоків - 20.

   Висока геометрична точність розмірів дозволяє виконати кладку блоків на клей, уникнути "містків холоду" в стіні і значно зменшити товщину внутрішньої і зовнішньої штукатурки. Вага пінобетону менша від 10% до 87% в порівнянні зі стандартним тяжким бетоном.  Значне зниження ваги приводить до значної економії на фундаментах. Будівництво стінових блоків із пінобетону дозволяє будувати значні по своєму об'єму конструкції в стислі терміни.

   Вироби із пінобетону надійно захищають від поширення пожару і відповідають першій категорії вогнестійкості.
   При порівняні пінобетону з іншими матеріалами потрібно враховувати, що:

   Пінобетон недорогий, економічний, міцний, екологічно чистий, біологічно комфортний матеріал, по якості більш близький до дерева, але не горить і довговічний. Пінобетон вміщує  в собі переваги каменя і дерева: міцність, легкість, обробність.

   


                Газобетон (Газоблоки) - це автоклавні піноблоки, тобто пінобетон, який пройшовши автоклав повністю набирає свою міцність і характеристики. Виділяється  газобетон вищими технічними характеристиками, чим  пінобетон, при однаковій щільності  і масі.

   Основними компонентами цього матеріалу є: алюмінієва пудра, кварцовий пісок і вапно. В результаті маса з багатьох компонентів заливається в стальну форму, де проходить сходження бетонного "тіста", і після первинного затвердіння розрізається стальними волокнами на блоки, плити і панелі. Після цього вироби піддаються закалці паром в автоклаві, де вони набувають необхідну жорсткість.

   В той самий час, газобетон добре піддається обробці найпростішими інструментами: ріжеться, сверлиться, стругається. В нього легко забиваються цвяхи, скоби і т.п.

        Вологостійкий                       Не ржавіє                          Не горить                        Не гниє    

   Газобетон - це матеріал з унікальними властивостями. В ньому поєднались кращі якості  двох самих древніх матеріалів: каменя і дерева. Газобетон задовольняє всім вимогам екологів, так як не містить ніяких шкідливих для здоров'я людини компонентів, а також не виділяє в навколишнє середовище гази та пилюку. По показникам вогнестійкості і звукоізоляції він займає серед стінових матеріалів лідируючі позиції. Цей матеріал вогнестійкий, міцний, не старіє, крім того, газобетон вологостійкий і не гниє. За рахунок поглинання і віддачі вологи ніздрюватий газобетон підтримує постійну  вологість повітря  всередині  приміщення. А повітряні комірки, займаючи до 80% матеріалу, забезпечують йому високу теплоізоляційну здатність, що сприяє зниженню витрат на опалення на 25-30% і відмові  від застосування будь-яких додаткових теплоізоляційних матеріалів. По теплопровідності газобетонні блоки стандартної товщини (300 мм) еквівалентні 580-міліметровій цегляній кладці. Термічна протидія ніздрюватого бетону в 3 рази вища, чим із глиняної цегли, і в 8 разів вища, чим з тяжкого бетону.


                Досить будувати мрії про майбутнє будинку, давайте будувати краще будинок з піно / газооблока!

                Як тільки в нас виникає завдання, купити якісний піноблок або газоблок, ми за звичаєм починаємо користуватися послугами різних інтернет пошукачів. "Піноблоки, газоблоки купити в Києві Україні, піноблок придбати за низькою ціною, купити піноблоки з доставкою по всій Україні, газоблоки продаж, ціна" - скільки всього пропонує нам інтернет пошук, починають розбігатися очі від кількості пропозицій на українському ринку. Але стоп, адже головне "не кількість, а якість", згадуємо відоме крилатий вислів.
                Давайте докладніше розглянемо переваги піноблоку і газоблоку, як будівельного матеріалу. У наш час купити або замовити піноблок і газоблок (газобетон) для будівництва є великою перевагою, оскільки якісний піноблок і газоблок це ефективний, сучасний екологічно-чистий при будівництві матеріал, головне це скористатися при купівлі якісним сервісом і зробити співпрацю з професіоналами. Ким і є українська компанія "ПОКРОВ". Ми володіємо широким асортиментом будівельних матеріалів, і пропонуємо швидко і зручно купити піноблок і газобетон за низькою ціною в Києві. Ви також можете порівняти ціни і переконатися в доступності матеріалів. Якщо ви знаходитесь в областях України, то легко і без турбот можете замовити газобетон, піноблок з доставкою по Україні не виходячи з дому.
Мебель из дерева
Стоительство
Стройматериалы
Мова користувача
Газоблоки (Піноблоки автоклавні) Купянск

Ціни:     не пакетований         575 грн./м.куб.
             пакетований                  615 грн./м.куб.    

Ціна на стіновий блок  (600х300х200 мм.) з доставкой в Київ, при замовленні 31,6 м.куб. Продажа газоблоків від 6 м. куб. Доставка автомобілями: ЗІЛ - до 9 м.куб., Камаз - до 15 м.куб.,  Ман - до 31,6 м.куб. Детальніше...

Газоблоки (Піноблоки автоклавні) Обухів

Ціни:         не пакетований             620 грн./куб.
                         пакетований                  650 грн./м.куб.        

Ціна на блок стіновий  (600х300х200 мм.) з доставкою в Київ, при замовленні 31,6 м.куб. Продажа газоблоків от 8 м. куб. Доставка автомобілі: ЗІЛ - до 9 м.куб., Камаз - до 15 м.куб.,  Ман - до 31,6 м.куб.  Детальніше...
Газоблоки (Піноблоки автоклавні) Харьків

Ціна:         не пакетований            540 грн./м.куб.*         
                  пакетований                 ??? грн./м.куб.         


Ціна на ніздрюватий бетон  (600х300х200 мм.) з доставкою в Київ, при замовленні 30,84 м.куб. Продажа газоблоків партіями по 30,84 куб. (20 піддонів по 1,285 куб.).
       *(только машинные нормы) 
Детальніше...Пінобетон (Піноблоки не автоклавні)

Ціна:         пакетований                  ??? грн./куб. (без доставки)
               

Ціна на піноблоки з доставкою на об`єкт Київ, при нормі завантаження 30 м. куб. (длінномір). Продажа піноблоків партіями по 30 м. куб. Детальніше...

(Спец-цена!)
Пеноблоки Аерок (газобетон aeroc)

Цена:         пакетований                650 грн./куб.
               

Ціна на піноблоки на заводі в Обухові, без доставки на об`єкти в Київ. Доставка по Києвскій області, Україні здійснюється машинами ЗІЛ, Камаз, Камаз-полуприцеп, МАН. Продажа піноблоків партіями від 1,66 м. куб. Докладніше...


Газоблоки Стоунлайт (stonelight) Бровари

Цена:        пакетований                 650 грн./м.куб.         

Продажа газоблоків від 10 м3, максимальна норма загрузки 36 м3 (длінномір). Доставка здійснюється в Київ та в Київську обл, можлива доставка маніпулятором. Вартість доставки прораховується індивідцально. Ручная вигрузка - 20 грн/м3. Газоблоки упаковані на піддони  по 1,8 - 2,16 м3.
Детальніше...Яндекс.Погода

Піноблок

Газоблок

Компания «Покров» - Ваш гид в строительстве ремонте и меблированию под ключ!
Мебель для бара Курсы

Статьи

Бани/Сауны

   Контакты:

          (044)229-81-80
          (068)81-28-400
          

     office@pokrov.com.ua
   
    г. Киев, пр-т. Победы 9